Japonsko

Japonsko

Japonsko vás už na první pohled okouzlí svou harmonií a klidem, které sálají z kombinace technologie a přírody. Zdá se vám, že každý detail má svůj účel i místo.

Nagoya a její ruch vám nedají v noci spát, stejně tak barevné a světélkující ulice hlavního města Tokoya. Na ulicích potkáte nemálo extravagantně oblečených mladých lidí, kteří se snaží ztotožnit se se svými anime idoly.

 

 

Výstup na nejznámější horu Fudži se jeví jeho očistná cesta k sobě samému a k čemusi, co je mnohem větší než my sami. Vaše nohy se boří do jejích šedých kamínků a vítr s příměsí deště vám cuchá vlasy a štípe vás do tváří. Odpočinek na vás čeká v laskavém šálku tradičního japonského čaje, jež úctyhodně upíjíte během čajového obřadu.

A ony rozmanité chutě pestré škály jídel – jen horkotěžko si dokážete vybrat, který pokrm bude ten nejlepší a nejchutnější pro tuto chvíli.

Vytvořit kousek Japonska u nás tak, aby harmonicky zapadl do částí našich měst je takřka nemožné. Proto Vám nabízíme alespoň světově oblíbený japonský pokrm sushi.