Chcete si sushi vyzvednout u nás a vzít si ho s sebou? Máte dvě možnosti

  1. Zatelefonujte nebo si objednejte prostřednictvím našich stránek a na požadovanou dobu budete mít objednávku připravenou a zabalenou.
  2. Přijeďte bez předešlé komunikace, na místě si sushi vyberete a zatímco se bude připravovat, můžete se pohodlně usadit do křesla , odpočinout si a třeba ochutnat lahodný nápoj z nabídky japonských čajů

Pokud si přejete věnovat sushi jako dárek, můžeme Vám ho zabalit do ručně vyráběných krásných dárkových kazet. A napsat třeba i věnování.

Platba v hotovosti nebo kartou. Parkování zdarma přímo před Sushikkem. Nečekejte na rozvoz sushi v přijeďte si ho vyzvednout osobně v Ostravě.

 

Ceny balného

Balné se odvíjí do velikosti setu, balné obědových menu  činí 15 Kč, setů od 15-ti Kč nahoru, většinou 30 - 50 Kč. Námi předpřipravené sety již mají balné započtené v ceně. Přesnou výši poplatku se dozvíte při dokončení objednávky, kdy se dle počtu kousků, vygeneruje cena nebo telefonicky na čísle 606 712 000. Lze si vybrat také luxusní balení - ručně vyrobené papírové krabice s i bez vytlačeného loga Sushikko. Vzhledem k tomu, že výroba krabic trvá 14 dní, ne vždy jsou skladem. Info o tomto balení buď na stránkách nebo přímo se zaměstnanci Sushikko.