Máme rádi sushi a umíme ho připravit. Kouzlíme pro Vás různé druhy, jejichž pečlivé přípravě se věnujeme již několik let. Preciznost, čistota provedení, čerstvost surovin, originální japonské suroviny, vlastní marinády a nálevy, přátelská atmosféra a individuální přístup. Díky těmto kritériím se z náhodných zákazníků stávají naši pravidelní hosté sushi restaurace.

Často se nás ptáte, proč tak skvělé sushi na Cihelní ulici? Odpověď je vždy stejná. PARKOVÁNÍ přímo u restaurace! Jedna minuta autem z centra a zaparkujete vždy zdarma přímo před restauraci Sushikko. Otevřete dveře a jste ve zcela jiném světě.

Pokud máte nedostatek času, zatelefonujte předem a určete si, na kolik hodin chcete mít sushi připravené na stole, popřípadě kdy si ho vyzvednete s sebou. Chcete si na sushi pochutnat doma? Objednejte si a my Vám sushi přivezeme. Mám vlastní rozvoz a jsme proto schopni zajistit rozvoz v Ostravě, ale i okolí. Krásně nazdobené skvělé sushi bude třešničkou na dortu každé svatby, narozenin, soukromé či firemní akce.

Přejete si zpestřit firemní nebo společenskou akci? Připravíme Vám úžasné dech beroucí njotaimori nebo nantaimori.

Příprava sushi je náš velký koníček. Těšíme se na Vás a věříme, že budete spokojení

Vaše Sushikko

Restaurace